Hart onder de riem......

Afdrukken

Graag ondersteunen wij het initiatief van deze actie voor de horeca in Drunen die FC Drunen heeft opgezet.

Ook wij maken gebruik van de horeca met onze clublocatie de Remise... en ook zij verdienen deze steun in de corona crises. Steeds meer worden we geconfronteerd met de gevolgen daarvan... het inkomsten verlies de vrijheidsbeperking en de machteloosheid zijn gevolgen van deze pandemie. Helaas kunnen we er niets méér aan doen als ons aan de regels te houden en laten vaccineren met de hoop dat alles weer normaal wordt.

Als vereniging merken wij ook dat het steeds moeilijker wordt maar worden nog niet zo zwaar getroffen als onze sponsors en horeca. Daarom steun deze geweldige actie en zie het als een investering in "als het straks weer normaal is" de bonnen boekjes kunnen ook als betaal middel worden gebruikt bijvoorbeeld op onze club bijeenkomsten.

Doe mee en klik op deze link voor meer informatie:

www.helpdehorecaverzuipt.nl


Organisator : FC Drunen

De volgende verenigingen ondersteunen de actie: HV Avanti, Dak Atletiek, Vogelvereniging de Edelzanger en RKDCV.

Bijlagen:
BestandBestandsgrootte
Bewaar het bestand flyer.pngflyer.png797 kB
09-26-21. Vogelvereniging De Edelzanger. Best online poker sites - .